+38 (032) 240-40-84 & +38 (067) 672-81-33

Select your language:

Оголошено конкурс на вакантну посаду комірник-вантажник.

Основні вимоги:

 • чоловік віком від 21 до 40 р.,
 • готовий до фізичних навантажень,
 • без судимостей та проблем із здоров’ям;
 • відповідальна, дисциплінована та порядна людина,
 • здатна самостійно приймати рішення;
 • уважність до деталей,
 • акуратність та бажання працювати;
 • здійснення вантажно-розвантажувальних робіт на складі;
 • участь в інвентаризації;
 • забезпечення високого рівня обслуговування клієнтів;
 • виконання інших складських завдань.

Офіційне працевлаштування. Контактний телефон: (032) 240 40 58.

Оголошено конкурс на вакантну посаду бухгалтера.

Основні вимоги:

 • знання 1С версії 7,7-8,2 ;ПК ;МЕ Док;ВО;
 • ведення фінансового,бухгалтерського податкового обліку;
 • контроль за виконанням бухгалтерських та податкових звітів,підготовка бухгалтерських,податкових та управлінських звітів;
 • забезпечення фінансовою інформацією та її аналітичною інтерпретацією;
 • проведення аналізу змін та оцінку ризиків;
 • моніторинг змін в податковому законодавстві.

Умови праці 5/2 9:00-18:00. Офіційне працевлаштування. Контактний телефон: (032) 240 40 58.

Felt — (в перекладі з англ. войлок) плотний матеріал із валяної шерсті.

Felting — валяння із шерсті.

Lampwork (англ. lamp — лампа, work – робота), іноді ще називають flamework (англ.flame — полум'я) — це художня обробка скла в полум'ї пальника, а також процес створення намистин, різноманітних фігурок та статуеток, іграшок та інших виробів із скла в результаті такої обробки. Lampwork також використовується для створення унікальних наукових інструментів і моделей різноманітних предметів.

Wire Wrap — це прикраси, предмети інтер'єру, скульптури, декоративні вироби тощо, виготовленні методом “скручування дроту”.

Wire Wrap Art — це мистецтво “крутити дріт” (мідь, латуть, мельхіор, срібло тощо).

Муліне — пряжа з бавовни, отримана заводським або ручним способом, і призначена для вишивання або інших видів рукоділля. Світові бренди виробників муліне — DMC, Madeira і Anchor.

Пря́жа — безперервна тонка нитка зі скручених (іноді склеєних) між собою порівняно коротких натуральних або хімічних волокон; продукт прядіння. З пряжі виробляють тканини, трикотаж, килими, швейні нитки, канати тощо. Натуральна пряжа буває вовняна, бавовняна, лляна, шовкова тощо.

Застібка-блискавка або просто блискавка (також—зіпер, англ. Zipper) — вид застібок, призначених для швидкого з'єднання деталей одягу. 29 квітня 1913 р. інженер Гідеон Сандбек, що емігрував в США зі Швеції, отримав патент на застібку-блискавку, якою призначено було зробити переворот в кравецькому мистецтві і в розумах. «Хрещеним батьком» блискавки виступив президент компанії B. F. Goodrich Бертрам Рок, коли в 1923 р. він вибрав цю застібку для гумових галош. Йому сподобався звук, що видається металевими елементами при роботі, - zip (щось подібне до російського «вжик»). Так народилася назва моделі — Zipper Boots.

Застібка текстильна (простою мовою липучка) — застібка, яка діє за принципом реп'яха. Оригинальна назва Velcro утворена від фр. Velours (оксамит) + фр. Crochet (гачок). Інші назви: ворсиста блискавка, ворсовка, стрічка Velcro (фр. Velcro), стрічка-контакт. Velcro — зареєстрований товарний знак у багатьох країнах. Англомовний варіант — «Hook & Loop». Винайдена у 1948 р. швейцарським інженером Жоржем де Местралем.

Слово “hand made” зовсім нещодавно увійшло в наше життя і все більше в ньому вкорінюється завдяки неймовірним витворам ручної роботи, новим напрямам розвитку, удосконаленим методам виробництва та відкриттям нових неймовірних шедеврів.

В перекладі з англійської мови “handmade” означає ручна робота, тобто усі предмети зроблені своїми руками. Це може бути і вітальна листівка, і косметика ручної роботи, і глечики зроблений майстром, і шкарпетки зв'язані бабусею і мамин вишитий рушник, і стілець змайстрований татом тощо. Насправді мистецтво handmade пов'язане з традиціями народних промислів та ремесел, витоки якого тягнуться в глибину століть.

Протягом багатьох століть hand made змінювався, доповнювався традиціями декоративно-прикладного мистецтва, втілював національні особливості країн. Народні майстри створювали речі для власного побуту або для близьких людей, в той час як сьогодні вироби ручної робити є чудовим подарунком, сувеніром. Крім того, сьогодні hand made це, перед усім, метод самовираження, терапія від депресії та поганого настрою, спосіб віднайти душевний спокій та рівновагу.

“Hand made” — це не просто вироби ручної роботи, це справжні витвори мистецтва, кожен з яких вражає своєю красою, унікальністю та вишуканістю.

Сучасний “hand made” - це неймовірний колорит виробів, напрямів самовираження та реалізації власного креативу.